GRAFDEKOR.SK - Šafáriková 116, 048 01, Rožňava mobil : +421 907 465 430 e-mail: info@grafdekor.sk , print@grafdekor.sk

Referencie

Spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a klient, ktorý sa ku nám vracia pre nás znamená, že je to spokojný klient. Dovoľte nám podeliť sa o názor klientov, ktorí už využili naše služby.

So službami spoločnosti Grafdekor sme sa oboznámili prostredníctvom Pána Vladimíra Polónyho, ktorý bol doporučovaný viacerými bývalými spoločnými kolegami. Musím potvrdiť slová bývalých kolegov, ktorí mi tvrdili, že výrobky firmy Grafdekor sú vysoko kvalitné a za dobrú cenu. Naviac dohodnutá zákazka bola vždy na čas, dokonca v prípade neočakávanej udalosti alebo návštevy VIP osôb bolo možné vyrobiť plaketu doslova zo dňa na deň. Grafdekor môžem len a len doporučiť ako firmu, ktorá Vám vyjde v ústrety a neraz aj pomôže pri hľadaní produktu (pamätného predmetu alebo darčeka) pri rôznych dôležitých, ale aj menej dôležitých príležitostiach.

 Ing. Mário Knábe
Nato Force Integration Unit Slovakia

V mene Klubu športovej kynológie som oslovil spoločnosť Grafdekor s.r.o. na základe odporúčania nášho člena. Dovolím si vysloviť veľkú spokojnosť so službami ktoré nám boli poskytnuté. Privítali nás v príjemnom prostredí, kde sme si mohli niekoľkonásobne prejsť grafické spracovanie až do úplného odsúhlasenia. Výrobky, ktoré nám boli dodané sú vysoko kvalitné, potlač textilu farebne stála a dlhotrvácna. Plakety ktoré nám gravírovali sú vysoko reprezentatívne s krásnym spracovaním. Aj na základe týchto skutočností služby spoločnosti Grafdekor s.r.o. využívame opakovane.

  Láďo Hlatky
Manager Klubu športovej kynológie